Commissies en Werkgroepen van POMvNH

Voor het uitvoeren van de werkzaamheden zijn commissies en werkgroepen gevormd.

Deze zijn te benaderen via de hieronder genoemde coördinatoren.

Cie Cursussen
© Jan Romein 0228 581 654cursussen@hoogstamfruitnh.com
Elise Konijn 0229 574 457
Cie Inventarisatie
© Jan Lankelma, 020-6414274 inventarisatie@hoogstamfruitnh.com
Cie Collectieboomgaard
© Anneke van Sijpveld 0299 683 567collectieboomgaard@hoogstamfruitnh.com
Cie Abdijtuin
© Arjan Broek, 06 26489031 abdijtuin@hoogstamfruitnh.com
Werkgroep Aanplantbemiddeling
© Cees Vroegop 0251 313 047 aanplantbemiddeling@hoogstamfruitnh.com
Werkgroep Determinatie
©Geo de Kruijk 0725 333 052determinatie@hoogstamfruitnh.com
Cie Snoeien
© Piet Konijn 0229 574 457 snoeien@hoogstamfruitnh.com
Cie POM-culinair
© Greetje Plaisier-Wartenhorst, 0251-313092pom-culinair@hoogstamfruitnh.com
Cie Jeugd
© Corrie Huijbers 062 282 5425 jeugd@hoogstamfruitnh.com
Redactie POM-blad
©Secretariaat 06 81238094 redactie@hoogstamfruitnh.com
Boekenkist
© Ger Ernsting, 0299-427235 boekenkist@hoogstamfruitnh.com
PR - koffer
© Secretariaat 06 81238094 prkoffer@hoogstamfruitnh.com